• Start  »
  • Aktualności  »

Kurs RODO - szkolenie z nowych zasad ochrony danych osobowych

11.5.2018

Szkoła Żak w Chorzowie organizuje kurs RODO – szkolenie z nowych zasad ochrony danych osobowych.‼️

Wiążesz swoją przyszłość z pracą w administracji publicznej, ubezpieczeniach, służbie zdrowia?
A może po prostu chcesz mieć świadomość jakie dane osobowe musisz udostępnić, a których ujawnienia masz prawo odmówić?
Chcesz mieć wiedzę na temat ochrony Twoich danych osobowych?
Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!!!

Unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) weszło w życie 24 maja 2016 r., stosowane i egzekwowane będzie od 25 maja 2018 r. W rozporządzeniu zawarto szereg nowych wymagań, które diametralnie zmienią podejście do ochrony danych osobowych, dlatego tak ważne jest, aby pracownicy odpowiedzialni za kwestie ochrony danych zostali odpowiednio przeszkoleni.
Cena: 200 zł
Zapraszamy osoby, które ukończyły 18 lat